Babski Dzień

Kobiece kręgi

Kobiety od zawsze tworzyły plemiona. Zasiadały wspólnie przy ognisku. Opowieści przeplatały się ze wspólnym śmiechem i łzami. Mamy to we krwi, że potrzebujemy inne baby do prawidłowego funkcjonowania. Moje studio to przestrzeń z babską energią – dlatego dzielę się nią gdy potrzebujecie spędzić dzień w swoim towarzystwie. Z okazji okrągłych urodzin, imienin, wieczoru panieńskiego czy ot tak po prostu pobyć z ważnymi dla Ciebie kobietami!

Girls just wanna have fun!

Pamiętasz jak szeroko się uśmiechasz gdy wracasz wspomnieniami do zdjęć z albumów szkolnych? Jak wspominasz swoją best friend forever, pierwsze miłości, wagary. Te momenty żyją w Tobie dzięki zdjęciom – zadbaj o nie i od czasu do czasu pozwól sobie na luksus.

Kobiety lubią…niespodzianki!

Jakbyś się czuła gdyby zamiast kolejnych perfum, szalika, czy kalendarza – bliska osoba podarowała Ci czarodziejskie zaproszenie. Brzmi intrygująco?! Zaproszenie dla minimum 2 a maksymalnie 8 osób, do starej krakowskiej kamienicy gdzie parkiet skrzypi pod nogami, kawa parzy się w ekspresie a ja niosę domowe ciasto by słodko zaczął się dzień…

Dziewczyńskie przyjemności!

Każda z nas to lubi: mizianie pędzlem, błysk na oku, odrobina soczystej szminki. Najpierw wspólnie nauczycie się na warsztatach makijażu jak podkreślić Waszą urodę. Z kubkiem ciepłej kawy czy musujących bąbelków. Potem zaproszę Was do garderoby czyli na buszowanie między wieszakami pełnymi sukienek, koszul, bielizny. Pomieszane z portretami, uśmiechami, wzruszeniami….A pamiętasz jak Anka…?

Tak to Wasza historia. Jedyna i niepowtarzalna. Ja tylko opowiedziałam ją zdjęciami, które teraz właśnie oglądacie. Trzymacie na kolanach wyjątkowy album. Jedyny egzemplarz limitowanej przyjaźni.