Iza Garbarz

Fotografia to mój sposób patrzenia na świat, który zmienił się w momencie gdy w naszym życiu pojawiła się Zosia. Wtedy nawet te najmniejsze szczegóły nabrały ogromnego znaczenia. Codziennie staram się je łapać i chować na potem. Tak by za kilka lat wywoływały wspomnienia i emocje. Uśmiech i łzy. Zatrzymuję te skrawki czasu, by mieć je w dłoniach i pamiętać ważne chwile.

Wierzę, że pozytywne myśli przyciągają pozytywne zdarzenia i każde marzenia da się spełnić! Jestem na to 100% dowodem. Wystarczy uśmiechać się do ludzi a świat to odwzajemni. Początkowa pasja i hobby przerodziła się w pracę, która daje mi o wiele więcej satysfakcji niż etat za korporacyjnym biurkiem. Nieustannie dążę do jeszcze wyższego profesjonalizmu, by Wasze zdjęcia były coraz piękniejsze!

Lubię umawiać się z Wami na spacer. Zwyczajnie porozmawiać i Was poznać. Dla mnie najważniejsze są naturalne momenty. Buziaki od maluchów w policzek. Łaskotki po brzuchu, wygłupy w liściach czy buzie ubrudzone od słodyczy. Prawdziwe i bez udawania więc gwarantuję Wam, że nawet sesja w moim studiu taka będzie! Jestem cichym podglądaczem, który obserwuje otaczającą nas rzeczywistość, by w odpowiednim momencie nacisnąć magiczny guzik.

Wasze uśmiechy, wspólne chwile czy kreatywne biznesy lub pomysły fotografuję głównie w Krakowie i Małopolsce, ale nogi często niosą mnie dużo dalej. Napiszcie i zapytajcie. Poznajmy się, by potem razem opowiedzieć piękną foto-opowieść!

Jeśli macie ochotę – zerknijcie na kilka moich wyróżnień:

Sony World Photography Awards

Vouge Italia

Child Photo Competition

This Magazine

Through a Mother’s Eyes

Swing with Your Kid Photography