Studio

Klimatyczne studio fotograficzne w centrum Krakowa

Stare kamienice mają swój niepowtarzalny urok. W jednej z nich na ulicy Brodowicza 8/6, na drugim piętrze, mieści się moja kobieca pracownia. Na 70 metrach w powietrzu czuć tajemnicę ale wiem, że czujesz się tu jak w domu. Otwieram drzwi i witam Cię szerokim uśmiechem. Przekraczasz próg jakbyś wchodziła do bajkowego świata Narnii przez starą szafę. Rozglądasz się jeszcze nieśmiało, a ja wiem, że już pojawił się dreszczyk emocji.

Jest tu bezpiecznie. Jest przytulnie. Wygodna sofa, miękki dywan, zielone rośliny. Firanka zmysłowo kołysze się gdy wiatr wpada przez uchylone okno. Pachnie bergamotką z pomarańczą a w tle leci przyjemny chillout. Siedzisz z kubkiem pysznej ciepłej kawy. To mój świat. Pełen kolorów. Kobiecych drobiazgów, które dopieszczają zmysły. Obrazy w starych ramach, skrzypiący drewniany parkiet, szpilki, biżuteria, zwiewne sukienki, aksamitne albumy pełne wspomnień.

To miejsce gdzie kobiecość rodzi się na nowo. Jest tu klimat jak za kulisami teatru. Czujesz tremę, bo już za moment wkroczysz na scenę, by zagrać główną rolę. Rolę o której zawsze marzyłaś! Czujesz wirujące endorfiny.

Czekasz i nie dowierzasz…

Za chwilę opowiem Twoją przepiękną kobiecą opowieść!