Rodzinne opowieści

Zapamiętaj szczegóły

Słowa tak jak obrazy mają wielką moc. Przenoszą nas w czasie gdy dzieci za szybko rosną. Pamiętasz pierwszy ząbek lub niepewny krok? A foch i płacz kiedy Zosia pobrudziła niebieską sukienkę? Jaki obraz masz teraz przed oczami? Co pamiętasz ze swojego dzieciństwa? Kolekcjonuję wielobarwne chwile. Chowam je do dużego pudełka. Wracam do nich gdy dopada mnie tęsknota. Ogrzewają spragnione wspomnień serce.

Przytul, pogilgotaj, wyszeptaj do ucha!

Nie znajdziecie u mnie pozowanych, ustawianych zdjęć – czyli nudnych i bez emocji! Człowiek potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania dotyku. A dotyk to odmiany wszelakiego rodzaju przytulasów, łaskotek, pierdziochów na brzuchu! To najlepszym sposób na endorfiny i uśmiech! Sesja to przyjemność a nie obowiązek do odhaczenia na liście „do zrobienia”.

Chodźmy na spacer!

Zabierzcie mnie na spacer. Najlepiej w wasze ulubione miejsce. Potem pójdziemy na lody. Pobawimy się w parku w chowanego. Sprawdzimy kto wyżej się huśta. Zerwiemy kwiaty na polnej łące. W ruchu nie poczujecie stresu. Nawet jeśli w umówiony dzień zaskoczy nas deszcz – w studiu macie dużo miejsca na wspólną zabawę czy tańce. Pozwalam na skakanie, miny i różowe okulary!

Otwórz album – co widzisz?!

Mamo! A pamiętasz jak tata podrzucał mnie wysoko? A potem kręciłam się szybko i sukienka mi wirowała, a tu ubrudziłam się lizakiem! Patrz: tata zrobił zeza pokazał język jak ciocia Iza powiedziała: trzy cztery głupia mina. Oooo! A tu robiłam z tobą noski noski i przytuliłam się najmocniej jak umiem! 

Tak to wasza historia. Jedyna i niepowtarzalna. Ja tylko opowiedziałam ją zdjęciami, które teraz właśnie oglądasz. Trzymasz na kolanach wyjątkowy album. Jedyny egzemplarz limitowanej miłości.