Sesje Kobiece Sensualne

Tajemnica jest najbardziej fascynująca

Masz w sobie zmysłową stronę – nawet jeśli o tym nie wiesz. Jesteś kokieteryjna i sensualna. Bez względu na rozmiar czy wiek. Wiem, że chcesz poczuć się atrakcyjnie. Zwłaszcza gdy akceptujesz się w pełni. Pokażę Ci w delikatny sposób Twoje prawdziwe piękno.

Forma terapii

Od czasu do czasu pozwól sobie na luksus. Nasze spotkanie potraktuj jako formę terapii. Oswajasz się z kompleksami z którymi codziennie spotykasz się w lustrze. Namaluję światłem to, czego często nie widzisz a co jest Twoim błyskiem. Zmysłowość dla każdej znaczy co innego. Zaskocz samą siebie i spójrz z zupełnie innej strony na swoje ciało, skórę.

Kobiety lubią…niespodzianki!

Jakbyś się czuła gdyby zamiast kolejnych perfum, szalika, czy kalendarza – bliska osoba podarowała Ci czarodziejskie zaproszenie. Brzmi intrygująco?! Zaproszenie tylko dla Ciebie. Gdzie w bardzo kobiecym miejscu poczujesz się jak gwiazda filmowa stojąc w seksownej bieliźnie w oversizowej białej koszuli…lub całkiem naga w czerwonej szmince. Wiem, że w tym momencie pojawił się mały uśmiech i zawstydzenie – ale kiedy jak nie teraz odważyć się na coś szalonego?!

Dziewczyńska przyjemność!

Tak to Twoja historia. Jedyna i niepowtarzalna. Opowiedziałam ją zdjęciami, mniej lub bardziej odważnymi. Czule dopieściłam dziewczyńskimi szczegółami. Trzymasz na kolanach wyjątkowy album. Jedyny egzemplarz limitowanej kobiecości.