Sesje Kobiece Sensualne

Tajemnica jest najbardziej fascynująca

Masz w sobie zmysłową stronę – nawet jeśli jeszcze o tym nie wiesz. Jesteś kokieteryjna i sensualna. Bez względu na rozmiar czy wiek. Wiem, że chcesz poczuć się atrakcyjnie. Zwłaszcza gdy akceptujesz się w pełni. Pokażę Ci w subtelnie delikatny sposób Twoje prawdziwe piękno. Zaufaj mi. poprowadzę Cię krok po kroku. Będziesz zaskoczona efektami! Skoro tu jesteś wiem, że potrzebujesz abym pokazała Ci Twoją zmysłową odsłonę.

Forma terapii

Od czasu do czasu pozwól sobie na luksus. Jesteś tego warta! Jesteś dla siebie najważniejszą osobą. Nasze spotkanie potraktuj jako formę terapii. Oswajasz się z kompleksami z którymi codziennie spotykasz się w lustrze. Skupimy się na tym, co lubisz. Dłonie, ramiona, nogi. Nie musisz być od razu naga. Sensualność to stan duszy a nie ciała. Namaluję światłem to, czego często nie widzisz. Ten błysk. Iskierkę, którą zauważam w momencie gdy wchodzisz do studia. Zmysłowość dla każdej znaczy co innego. Przytul samą siebie. Spójrz z zupełnie innej strony. Ciało to dla mnie inspiracja. To historia każdej z nas zamknięta w mapie zmarszczek, załamań, pieprzyków. Nauczę Cię jak patrzeć z czułością nawet na te mniej lubiane fałdki!

Kobiety lubią…niespodzianki!

Jakbyś się czuła gdyby zamiast kolejnych perfum, szalika, czy kalendarza – bliska osoba podarowała Ci czarodziejskie zaproszenie. Brzmi intrygująco?! Zaproszenie tylko dla Ciebie. Gdzie w bardzo kobiecym miejscu poczujesz się jak gwiazda filmowa stojąc w seksownej bieliźnie w oversizowej białej koszuli…lub całkiem naga w czerwonej szmince. Wiem, że w tym momencie pojawił się mały uśmiech i zawstydzenie – ale kiedy jak nie teraz odważyć się na coś szalonego?!

Dziewczyńska przyjemność!

Tak to Twoja historia. Jedyna i niepowtarzalna. Opowiedziałam ją zdjęciami, mniej lub bardziej odważnymi. Czule dopieściłam dziewczyńskimi szczegółami. Trzymasz na kolanach wyjątkowy album. Jedyny egzemplarz limitowanej kobiecości. Luksusowy w aksamitnej okładce, do której będziesz wracała latami!