Twój Wizerunek Marki

Mów o sobie głośno, że…

Jesteś artystą! Masz w sobie odwagę. Zaczynasz. Idziesz  do przodu. Wierzysz w siebie. Masz siłę i realizujesz marzenia. Masz kobiecą moc, która jest głęboko zakorzeniona. Pokaż się wtedy zostaniesz zauważona!

Pokaż swój biznes od środka

Każdy biznes zaczyna się w sercu. Powstaje pomysł. Rozwija się, dojrzewa, pośród wielu innych mniej lub bardziej podobnych. Wyróżnij się autentycznością. Nie naśladuj innych ze swojej branży. Twoja firma to twoje miejsce. Zaczyna się w tobie – zacznie się w twoich klientach. Nie chowaj się na nudnych, sztywnych biznesowych zdjęciach. Lepszy artystyczny bałagan, który zachowa niepowtarzalny charakter. Pokaż to na sesji zdjęciowej dostosowanej na miarę marki osobistej.

Najlepsza wizytówka to Ty! Nikt inny! Twoje produkty czy usługi muszą kojarzyć się z Tobą. Jesteś centrum dowodzenia. Jesteś najlepszą prawdziwą wizytówką! Chcesz to pokaż się boso na fotelu – zrób to! Nie zakładaj szpilek bo tak wypada. Lśnij według swoich reguł!

Sprzedawaj produkty poprzez historię

Lubię opowieści. Historie mają w sobie moc przyciągania. Są bardziej ludzkie i skracają dystans. Działają na wyobraźnię. Wystarczy, że odpowiednio je wyeksponujesz. Opowiesz odpowiednią intonacją głosu, kolorem czy emocją. Pomogę ci w tym! Przygotuję moodboard, podpowiem barwy. Razem stworzymy odpowiednie kadry!

Jak cię widzą, tak cię zapamiętają!

Tak o tobie mówią! Masz zazwyczaj kilka sekund, by kogoś zainteresować. Jesteśmy wzrokowcami. Patrzymy i od razu wiemy czy coś nas przyciąga. Zastanów się jak chcesz aby inni cię odbierali. Bądź spójna ze sobą. Skoncentruj się na sobie a nie konkurencji. Nieś w świat swoją osobowość!

Zainwestuj w swój brand!

Dobry start to pierwsze wrażenie. To czas aby Twój Brand został zapamiętany! Zainwestuj w zdjęcia firmowe! Kompleksowa oferta zawsze jest dopasowana indywidualnie do Ciebie! Zdjęcia dla marki osobistej wykonuję w mojej pracowni, wynajętym innym studiu lub miejscu, które idealnie pasuje do Twojego wizerunku!