Twoja Marka Osobista

Nie bój się powiedzieć głośno, że…

Jesteś artystą! Masz w sobie odwagę. Zaczynasz. Idziesz  do przodu. Wierzysz w siebie. Masz siłę i realizujesz marzenia. Masz kobiecą moc, która jest głęboko zakorzeniona. Pokaż się wtedy zostaniesz zauważona!

Pokaż swój biznes od środka

Każdy biznes zaczyna się w sercu. Powstaje pomysł. Rozwija się, dojrzewa, pośród wielu innych mniej lub bardziej podobnych. Wyróżnij się autentycznością. Nie naśladuj innych ze swojej branży. Twoja firma to twoje miejsce. Zaczyna się w tobie – zacznie się w twoich klientach. Nie chowaj się na nudnych, sztywnych biznesowych zdjęciach. Lepszy artystyczny bałagan, który zachowa niepowtarzalny charakter.

Najlepsza wizytówka to Ty! Nikt inny! Twoje produkty czy usługi muszą kojarzyć się z Tobą. Jesteś centrum dowodzenia. Jesteś najlepszą prawdziwą wizytówką! Chcesz to pokaż się boso na fotelu – zrób to! Nie zakładaj szpilek bo tak wypada. Lśnij według swoich reguł!

Sprzedawaj historią

Lubię opowieści. Historie mają w sobie moc przyciągania. Są bardziej ludzkie i skracają dystans. Działają na wyobraźnię. Wystarczy, że odpowiednio je wyeksponujesz. Opowiesz odpowiednią intonacją głosu, kolorem czy emocją. Pomogę ci w tym!

Jak cię widzą, tak cię zapamiętają!

Tak o tobie mówią! Masz zazwyczaj kilka sekund, by kogoś zainteresować. Jesteśmy wzrokowcami. Patrzymy i od razu wiemy czy coś nas przyciąga. Zastanów się jak chcesz aby inni cię odbierali. Bądź spójna ze sobą. Skoncentruj się na sobie a nie konkurencji. Nieś w świat swoją osobowość!

Zainwestuj w swój brand!

Dobry start to pierwsze wrażenie. To czas abyś została zapamiętana! Zainwestuj w zdjęcia i w siebie! Jestem „matką chrzestną” już kilku biznesów więc wiem co z czym, jak i po co. Wiem jakiego kopa motywacyjnego potrzebujesz aby poczuć, że jesteś we właściwym miejscu. Pomogę Ci nie tylko fotograficznie – będę twoim mentorem i przewodnikiem. Kompleksowa oferta zawsze jest dopasowana indywidualnie do Ciebie!