Warsztaty fotografii portretowej

Kameralne warsztaty portretu kobiecego.

Najpierw omówię Twoje dotychczasowe zdjęcia. Porozmawiamy o systemie Twojej pracy, o Twoich największych wątpliwościach i problemach w pracy z klientką czy kobiecym ciałem.

Podzielę się z Tobą swoją ponad siedmioletnią wiedzą: jak przygotować się do sesji kobiecej, jak wprowadzić niekrępującą atmosferę, jakie szczegóły czy kobiece detale są istotne. Będziemy pracować tylko ze światłem naturalnym w moim studiu, które jest normalnym mieszkaniem więc te warunki masz też u siebie! Masz je wszędzie więc nie ma wymówek, że nie zrobisz podobnego kobiecego zdjęcia.

Co wyróżnia moje warsztaty? Zaskoczę Cię! Zanim przejdziesz do części praktycznej i zaczniesz sama fotografować – oddasz się w moje ręce i poznasz wszystko z drugiej strony! Czyli z naszego spotkania wyjdziesz z cudownymi portretami – sensualnymi, zmysłowymi z tym blaskiem w oku, który przyprowadził Cię do mnie!

Jak już opadną emocje związane z zachwytem pt: ja tak wyglądam?! Zjemy razem pyszny obiad i działasz pod moim okiem! Gwarantuję Ci, że przed Twoim obiektywem pojawi się piękna, namacalna i normalna kobieta – bo takie przychodzą do mnie na sesje. Sama przekonasz się jak budować relację z nieśmiałą osobą, aby Ci zaufała a przede wszystkim otworzyła się całkowicie! Tak byś zatrzymała w kadrze jej wrażliwość, piękno, uśmiech.

Teraz pora na kawę i ciacho! Zgrywamy zdjęcia, omawiamy je szczegółowo. Pokażę Ci jak ja robię selekcję, która jest ważna na tym etapie. Zobaczysz moją naturalną obróbkę w programie Lightroom. Wspomnimy również o marketingu, social mediach i cenniku, który początkującym fotografom spędza sen z powiek – tak też byłam kiedyś w tym momencie co Ty! Dlatego wiem, jak ważny jest kopniak w cztery litery. Wiem, że z naszego spotkania wyjdziesz zmotywowana, pełna wiary, że też tak możesz! Wiem, że Ci w tym pomogę!

Zainwestuj w swój rozwój! Odkryję Twój uśpiony potencjał!

Spotkanie indywidualne 2000zł / spotkanie w parze 1600zł

Zajęcia odbywają się w godzinach 9:00 – 16:00  (termin ustalamy wspólnie)

W cenie warsztatów pyszny obiad, kawa, herbata, ciacho, fotograficzny upominek, dyplom uczestnictwa, makijaż, fryzura, 5 kobiecych fotografii wydrukowanych w formacie 15×21 zapakowanych w płócienne pudełko oraz wysłanych w formie elektronicznej.

Mentoring Online

Wiem jak ważna jest odpowiednia motywacja do działania i dalszego rozwoju. Być może stoisz właśnie w miejscu i szukasz którą drogę wybrać. Masz tyle samo pomysłów na minutę co wątpliwości. Trafiłaś na odpowiednią osobę! Proponuję Ci indywidualne spotkania online, na których zrobimy wspólnie szczegółowy audyt Twojej działalności. Zajmiemy się strategią, kosztami i marketingiem czy nawet tekstami (mało kto wie, że jestem fotografką ale i copywriterem!) – analizując mocne i słabe strony. Zagłębimy w social media i budowanie społeczności. Razem zastanowimy się czy chcesz abym pomogła Ci jednorazowo czy być może regularnie np w cotygodniowych spotkaniach. Nie bez powodu motywowanie i rozwój innych to mój jeden z pięciu głównych talentów Gallupa!

Inwestujesz:

Godzinne spotkanie 300zł

Zajęcia odbywają się w dogodnym dla Ciebie dniu i godzinach.