Warsztaty fotografii portretowej

Kameralne warsztaty portretu kobiecego.

Moje warsztaty to trzy spotkania, które zmienią Twoje patrzenie. Odkryjesz portret na nowo i zakochasz się w kobiecej fotografii!

Pierwszym krokiem jest nasze spotkanie online, podczas którego między innymi najpierw omówię Twoje dotychczasowe zdjęcia. Porozmawiamy o systemie Twojej pracy, o Twoich największych wątpliwościach i problemach w pracy z klientką czy kobiecym ciałem. To czas kiedy możesz powiedzieć mi wszystko nad czym chcesz dokładnie pracować. Ustalimy datę spotkania w studiu w Krakowie i sama wybierzesz kogo będziesz fotografować!

Teraz czas na praktykę! Zarezerwuj 6 godzin. Pracuję ze światłem dziennym więc przeważnie od 9:00 do 15:00. Podzielę się z Tobą swoją ponad siedmioletnią wiedzą: jak przygotować się do sesji kobiecej, jak wprowadzić niekrępującą atmosferę, jakie szczegóły czy kobiece detale są istotne. Będziemy pracować tylko ze światłem naturalnym w studiu, które jest normalnym mieszkaniem więc te warunki masz też u siebie! Masz je wszędzie więc nie ma wymówek, że nie zrobisz podobnego kobiecego zdjęcia.

I tu niespodzianka! Zaskoczę Cię! Zanim przejdziesz do części praktycznej i zaczniesz sama fotografować – oddasz się w moje ręce i poznasz wszystko z drugiej strony! Czyli z naszego spotkania wyjdziesz z cudownymi portretami – sensualnymi, zmysłowymi z tym blaskiem w oku, który przyprowadził Cię do mnie! W między czasie Kasia wizażystka przygotuje modelkę (czytaj normalną babkę!). Na fali emocji pt: wow ja tak wyglądam?! działasz teraz Ty!

Gwarantuję Ci, że przed Twoim obiektywem pojawi się piękna, namacalna i normalna kobieta – bo takie przychodzą do mnie na sesje. Sama przekonasz się jak budować relację z nieśmiałą osobą, aby Ci zaufała a przede wszystkim otworzyła się całkowicie! Tak byś zatrzymała w kadrze jej wrażliwość, piękno, uśmiech. Nawet nie zauważysz jak już minęło 6 godzin!

Teraz pora na lunch i kawę! Jesteś zmęczona ale szczęśliwa, że zainwestowałaś w siebie. Porozmawiamy o tym podczas wspólnego obiadu. Nie spieszymy się, bo najważniejsze są Twoje odczucia czy ewentualne pytania, które pojawiły się w tracie.

Trzecie spotkanie poświęcimy na obróbkę. Widzisz krok po kroku jak: najpierw zgrywam zdjęcia, robię pierwszą wstępną selekcję, przygotowywuję galerię dla klientki, piszę maila. Zobaczysz moją naturalną obróbkę w programie Lightroom. Potem przeglądamy Twoje zdjęcia. Omawiam każdy kadr szczegółowo abyś wiedziała co ewentualnie podczas następnej sesji poprawić i na czym skupić uwagę.

Wspomnimy również o marketingu, social mediach i cenniku, który początkującym fotografom spędza sen z powiek – tak też byłam kiedyś w tym momencie co Ty! Dlatego wiem, jak ważny jest kopniak w cztery litery. Wiem, że z naszego spotkania wyjdziesz zmotywowana, pełna wiary, że też tak możesz!

Wiem, że Ci w tym pomogę!

Zainwestuj w swój rozwój! Odkryję Twój uśpiony potencjał!

Spotkanie indywidualne czyli masz mnie na wyłączność to koszt 3000zł. W tej opcji w cenie masz również makijaż, fryzurę, 5 kobiecych fotografii w formie elektronicznej.

Spotkanie w kameralnej babskiej grupie 2-4 osoby to koszt 1500zł za osobę.

W cenie warsztatów pyszny lunch, kawa, herbata, ciacho, fotograficzny upominek, dyplom uczestnictwa.