Fotografia kobieca

Jestem Iza. Fotografka kobiet. Lubię smak mleka z kawą (dokładnie w takich proporcjach) oraz zapach nowych książek i świeżych kwiatów. Kocham nosić trampki do sukienek. Wierzę w siłę pozytywnego myślenia. Z roku na rok lubię siebie coraz bardziej. Akceptuję każdą moją zmarszczkę, pieprzyk i fałdkę. Uczę kobiety wiary w siebie, bo wiem, że wszystkie jesteśmy piękne, fascynujące i – przede wszystkim — wystarczające!

Jestem czarodziejką. W kilka minut rozmową tworzę atmosferę, która pozwoli Ci się otworzyć. Sama patrzę na swoje portrety i myślę: „kurczę… Jestem nawet trochę ładniejsza niż myślałam!”. Uczę się dbać o siebie tak, jak dbam o wszystkich innych. W końcu każda z nas na to zasługuje!

Na drugim piętrze starej kamienicy w Krakowie, na Grzegórzkach, stworzyłam wyjątkowe miejsce. Jest to przestrzeń wyłącznie dla kobiet, utkana tylko z dobrych emocji. Przestrzeń, w której pachnie czułością, a każdy dotyk pędzla i dźwięk migawki pozwala Ci prawdziwie błyszczeć…

Podczas sesji to Ty jesteś najważniejsza, to Ty zagrasz pierwszoplanową rolę! Nawet jeśli czujesz tremę jak aktorka przed wejściem na scenę, uwierz mi — Twoja historia jest wyjątkowa!

Nie mogę się doczekać, by ją opowiedzieć.

Studio Bellove

czuła

Mam dodatkowy zmysł.

Dopieszczam i słucham.

Wierzę w uważność.

Wzruszam.

wrażliwa

Dostrzegam szczegóły.

Doceniam detale.

Szukam harmonii.

Lubię naturalność.

odważna

Boję się i spełniam marzenia.
Myślami kreuję rzeczywistość.

Afirmuję.

uśmiechnięta

Przyciągam podobne kobiety.Zatrzymuję emocje.

Opowiadam piękne historie.

„Pierwsza sesja u Izy, to był początek drogi powrotu do siebie. Sesja była źródłem mojej przemiany. To był pierwszy krok do odnalezienia Siebie. To odpowiedź na pytanie : kogo widzisz? Portrety są lustrem, które pokazują moje i jednocześnie jej piękno, siłę, niezależność, kolory. To cały wachlarz naszej osobowości. Kobiecego piękna i charakteru. Iza jest łącznikiem pomiędzy naszymi przekonaniami czyli jak siebie postrzegam a tym jakie naprawdę jesteśmy.”

Kasia Pełka

Scroll to Top