„Totalnie polecam! Niezwykle swobodna atmosfera, więc obiektyw aparatu nie stresuje. Wręcz szybko staje się przyjacielem, przed którym chcę pokazać się z najlepszej strony. Idealnie złapane „momenty”! Przy finalnym wyborze zdjęć, ze szczerym uśmiechem patrzysz na siebie. To tak mnie widzą inni? Niezwykle miłe uczucie w serduszku. Właśnie m.in. dlatego uważam, że każda kobieta powinna taka sesję sobie sprezentować. To dobrze robi (nam) na głowę. A Iza sprawia,że czujesz się jakbyś od urodzenia była modelką. Nie zastanawiaj się. Rezerwuj termin!”

„Spotkałam bratnią duszę w patrzeniu na kobiety – Izę, która tworzy magię oraz jej cudowne klientki, które stały się wymarzonymi modelkami dla mojej marki. Iza ma wyjątkową zdolność wprowadzania luzu. Podczas rozmowy online jak i sesji zdjęciowej tworzy swobodną atmosferę, znikają bariery a nieznane sobie kobiety zachowują się jak najlepsze przyjaciółki. To jest niezwykle połączenie autentyczności i czułości wobec kobiecego ciała. Aparatem wydobywa autentyczne piękno spod skorupy kompleksów, którymi obrosłyśmy przez lata.”

„Kiedy świat Twojej marki spotyka się z magicznym obiektywem Izy dzieją się wspaniałe rzeczy. Niesamowita atmosfera, którą czuć już na wejściu sprawia, że otwierasz się, jesteś autentycznie sobą, a z Ciebie i Twoich produktów wypływa zamknięta w samym środku Twojego świata esencja marki. Każde ujęcie, spojrzenie, uśmiech to manifest unikatowości tego, co tworzysz. Konstelacje to marka ręcznie robionych, niezwykle lekkich kolczyków z gliny polimerowej. Wszystko to uchwycone w niecodziennej, unikatowej sesji zdjęciowej sprawia, że lekkość i wyjątkowość tej biżuterii widać na pierwszy rzut oka. Delikatne spojrzenie, lekko uniesione kąciki ust, idealnie dobrane stylizacje, subtelny ruch głową – Iza przeprowadza przez wszystkie kadry w Twoim rytmie, w rytmie Twojej marki. Ja to poczułam już dwukrotnie, teraz Twoja kolej!”

„Mieliśmy okazję współpracować z Izą przy jednej z sesji zdjęciowych. Pełen profesjonalizm, zrozumienie potrzeb klienta oraz przemiła współpraca. Iza zadbała o wszelkie szczegółowy dzięki czemu sesja przebiegała sprawnie i z zamierzonym wtedy efektem.”

Scroll to Top