Regulamin Studio Bellove

Zależy mi na naszej dobrej współpracy. Proszę poświęć kilka minut i przeczytaj istotne informacje. Unikniemy w ten sposób nieporozumień.

Gdy decydujesz się na sesję znasz moje portfolio oraz akceptujesz mój styl zdjęć i obróbki. Pamiętaj, że nigdy nie wysyłam zdjęć surowych (to tak jakbyś w piekarni poprosiła o zakwas z którego był upieczony bochenek chleba!). To moja praca, którą wykonuję na jak najlepszym poziomie aby efekt w pełni Cię zadowolił. 

Termin sesji rezerwuję dla Ciebie po opłaceniu zaliczki 200zł w formie przelewu na konto. Jestem w stanie przełożyć raz ustaloną datę naszego spotkania jeśli coś Ci wypadnie: sytuacja losowa, nagła czy pogodowa. Działa to oczywiście w dwie strony – szanujmy się nawzajem. Przy ponownym odwołaniu lub nie pojawieniu się na sesji niestety zaliczka jest bezzwrotna. W dniu zapisania się na sesję deklarujesz wybrany pakiet z zakładki oferta. Po sesji zawsze możesz dokupić dodatkowe ujęcia.

Jeśli kupujesz sesję na prezent dla bliskich – obowiązuje opłata całości należności. Ręcznie robione zaproszenie z dedykacją otrzymasz gratis. Voucher jest ważny rok więc osoba, która go otrzyma sama kontaktuje się by umówić dogodny termin. Nie ma możliwości aby osoba, która otrzymała voucher w prezencie otrzymała zwrot kosztów sesji oraz aby wykorzystała voucher po upływie terminu ważności.

Jeśli potrzebujesz przed sesją omówić szczegóły lub zwyczajnie spotkać się ze mną na kawie aby później swobodniej czuć się w studiu – oczywiście jest taka możliwość – wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz. W dniu sesji przyjdź na ustaloną godzinę. To godzina już uwzględniająca ewentualny makijaż czy stylizację włosów. 5-10 minut wcześniej w zupełności wystarczy!

Przy zapisie i opłaceniu zaliczki powierzasz mi swoje imię i nazwisko, adres mailowy oraz numer telefonu. To ułatwi nasz kontakt i realizację usługi fotograficznej. Więcej szczegółów przetwarzania danych znajdziesz w Polityce Prywatności.

Po sesji zazwyczaj w ciągu 7 dni wysyłam do Ciebie link z prywatną galerią na hasło. Galeria to zdjęcia po mojej selekcji oraz wstępnej minimalnej obróbce kolorystycznej (bez retuszu), które wyszły podczas naszego spotkania. To tu zaznaczasz zdjęcia, które chcesz otrzymać. Zawsze masz możliwość dokupienia dodatkowych ujęć według cennika z oferty. Na twój wybór czekam 14 dni (jeśli w tym czasie nie dokonasz wyboru – otrzymasz opłacone zdjęcia wybrane przeze mnie).

Wybrane zdjęcia otrzymujesz ode mnie w formie elektronicznej (mały i duży format) oraz drukowanej na wysokiej jakości papierze fotograficznym o wymiarach 15x21cm, zapakowanych w aksamitne pudełko lub elegancką płócienną teczkę. Otrzymujesz je w ciągu 30 dni od momentu zaksięgowania całości wpłaty. Wersję elektroniczną wysyłam na meila w formie linku do ściągnięcia. Wersję drukowaną odbierasz w studio po wcześniejszym ustaleniu terminu lub wysyłam ci kurierem. Wszelkie reklamacje proszę abyś zgłaszała max do 30 dni od otrzymania zarówno wersji elektronicznej zdjeć jak i drukowanej. Po tym czasie nie będą uwzględniane.

Przychodząc do mnie na sesję wyrażasz zgodę na publikację zdjęć na mojej stronie www, fan pagu, instagramie czy innych mediach społecznościowych w ramach promowania moich usług i portfolio. Jeśli takiej zgody nie wyrażasz – proszę o informację w momencie wypełniania wysyłanej zgody na maila. Nigdy nie publikuję zdjęć bez wcześniejszego pokazania i poinformowania.

Surowe pliki zawsze archiwizuję max 3 miesiące od momentu wysłania galerii do wyboru, gdybyś chciała do nich wrócić i dokupić zdjęcia. Zawsze możesz dokupić dodatkowe odbitki dla bliskich. Chętnie zaprojektuję też dla ciebie wyjątkowy album lub fotoobraz – wszystkie ekskluzywne produkty obejrzysz w studiu lub na stronie wybierając zdjęcia.

Sesje (studyjne i plenerowe) wykonuję głównie w Krakowie. Oczywiście dojadę czy dolecę wszędzie – doliczam wtedy koszt podróży oraz noclegu.

Scroll to Top